Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych konkurencji:
Dyscypliny indywidualne:
Lekkoatletyka 100 metrów – kobiety
I miejsce – Aleksandra Kecler Ploty 12 pkt.
II miejsce – Julia Poniewiera Łobez 10 pkt.
III miejsce – Aleksandra Piasecka Myślibórz 8 pkt.
IV miejsce - Dominika Czyrkowska Białogard 7 pkt.
V miejsce – Daria Mieżaniec Koszalin 6 pkt.
VI miejsce – Jowiata Stępkowska Węgorzyno 5 pkt.
100 metrów – mężczyźni
I miejsce – Mateusz Szewczyk Myślibórz 12 pkt.
II miejsce – Konrad Dziedzic Płoty 10 pkt.
III miejsce Paweł Cieśla Koszalin 8 pkt.
IV miejsce – Damian Krzączkowski Węgorzyno 7 pkt.
V miejsce – Arkadiusz Furman Białogard 6 pkt.
400 metrów – kobiety
I miejsce – Aleksandra Kecler Płoty 12 pkt.
II miejsce – Aleksandra Grzelak Białogard 10 pkt.
III miejsce – Aleksandra Łazarek Łobez 8 pkt.
IV miejsce – Bernadeta Malinowska Myślibórz 7 pkt.
V miejsce – Bożena Kończak Koszalin 6 pkt.
400 metrów – mężczyźni
I miejsce – Łukasz Ulpynowicz Płoty 12 pkt.
II miejsce – Rafał Oszczyna Myślibórz 10 pkt.
III miejsce – Mateusz Lewandowski Białogard 8 pkt.
IV miejsce – Dawid Stocha Koszalin 7 pkt.
V miejsce – Łukasz Falkiewicz Łobez 6 pkt.
Nordic – walking kobiet
I miejsce - Monika Tandecka Nowogard 20 pkt.
II miejsce - Elżbieta Jankowska Kogut Łobez 18 pkt.
III miejsce - Helena Połeć Myślibórz 16 pkt.
IV miejsce – Anna Niewiadomska Białogard 14 pkt.
Nordic – walking mężczyzn
I miejsce - Ryszard Malinowski Myślibórz 20 pkt
II miejsce - Jarosław Andrysiak Białogard 18 pkt.
III – IV miejsce - Adam Kogut Łobez 16 pkt.
- Tomasz Chminel Węgorzyno 14 pkt.
Rzut lotką - kobiety
I miejsce – Magdalena Okulewicz Płoty 12 pkt.
II miejsce – Renata Malinowska Myślibórz 10 pkt.
III miejsce – Jadwiga Kaleja Białogard 8 pkt.
IV miejsce – Alicja Korniluk Koszalin 7 pkt.
V miejsce – Jowita Stępkowska Węgorzyno 6 pkt.
VI miejsce – Daria Gajewska Nowogard 5 pkt.
Rzut lotką - mężczyźni
I miejsce – Krzysztof Skoczyk Białogard 12 pkt.
II miejsce – Dariusz Rosiński Łobez 10 pkt.
III miejsce – Franciszek Kozłowski Koszalin 8 pkt.
IV miejsce- Nikodem Malinowski Myślibórz 7 pkt.
V miejsce – Paweł Przybysławski Płoty 6 pkt.
VI miejsce – Jacek Rafiński Nowogard 5 pkt.
VII miejsce – Łukasz Nowacki Węgorzyno 4 pkt.
Rzut do kosza - kobiety
I miejsce – Aleksandra Sobajtis Koszalin 12 pkt.
II miejsce – Anna Lisowska Białogard 10 pkt.
III miejsce – Magda Wisniewska Myślibórz 8 pkt.
IV miejsce – Kamila Wdowczyk Nowogard 7 pkt
V miejsce – Marta Jarosz Łobez 6 pkt.
VI miejsce - Anna Gardyjas Węgorzyno 5 pkt
Rzut do kosza – mężczyźni
I miejsce – Jacek Stefanowicz Myślibórz 12 pkt.
II miejsce – Patryk Rokosz Białogard 10 pkt.
III miejsce – Łobez 8 pkt.
IV miejsce - Nowogard 7 pkt.
V- VI miejsce - Węgorzyno, Dziwnów 5,5pkt.
Rzut palem
I miejsce - Michał Niezgoda Koszalin 12 pkt.
II miejsce - Przemysław Marczewski Myślibórz 10 pkt.
III miejsce - Stanisław Wilk Węgorzyno 8 pkt.
IV miejsce – Adam Petrykowski Płoty 7 pkt.
V miejsce – Mariusz Litwin Nowogard 6 pkt.
VI miejsce – Jan Cylke Białogard 5 pkt
Pchniecie kulą – kobiety
I miejsce – Elzbieta Bielska Płoty 12 pkt.
II miejsce – Natalia Krenzak - Białogard 10 pkt.
III miejsce – Marta Dobrowolska Koszalin 8 pkt.
IV miejsce – Nikola Laskus Myślibórz 7 pkt.
V miejsce – Anna Dulska Nowogard 6 pkt.
VI miejsce - Anna Adamów Węgorzyno 5 pkt.
Pchnięcie kulą – mężczyźni
I miejsce - Arkadiusz Królikowski Białogard 12 pkt.
II miejsce – Mateusz Czarnas Płoty 10 pkt.
III miejsce – Patryk Remiszewski Myślibórz 8 pkt.
IV miejsce – Stanisław Wilk Węgorzyno 7 pkt.
V miejsce – Łukasz Falkiewicz Łobez 6 pkt.
VI miejsce – Michał Niezgoda Koszalin 5 pkt.
VII miejsce – Jerzy Janawa Dziwnów 4 pkt.
VIII miejsce – Zbigniew Orpel Nowogard 3 pkt.
Skok w dal z miejsca – kobiety
I miejsce – Aleksandra Grzelak Białogard 12 pkt.
II miejsce – Sandra Łazarek Łobez 10 pkt.
III miejsce – Katarzyna Kecler Płoty 8 pkt.
IV miejsce – Magda Wiśniewska Myślibórz 7 pkt.
V miejsce - Alicja Korniluk Koszalin 6 pkt.
VI miejsce – Natalia Nejman Nowogard 5 pkt.
VII miejsce Aneta Walczak Węgorzyno 4 pkt.
Skok w dal – mężczyźni
I miejsce – Patryk Reniszewski Myślibórz 12 pkt.
II miejsce – Szymon Kecler Płoty 10 pkt.
III miejsce – Tomasz Kosmala Białogard 8 pkt.
IV miejsce – Łukasz Czarny Nowogard 7 pkt.
V miejsce – Franciszek Kozłowski Koszalin 6 pkt.
VI miejsce – Jerzy Paraszczak Węgorzyno 5 pkt.
Przenoszenie worka 40 kg
I miejsce – Przemysław Marczewski Myślibórz 12 pkt.
II miejsce – Karol Mazik Białogard 10 pkt.
III miejsce – Adam Pietrykowski Płoty 8 pkt.
IV miejsce – Jacek Rutkowski Koszalin 7 pkt.
V miejsce – Stanisław Wilk Węgorzyno 6 pkt.
VI miejsce – Jarosław Kapiński Nowogard 5 pkt.
VII miejsce – Grzegorz Stępiński Łobez 4 pkt.
Dyscypliny zespołowe
Podbijanie piłki głową
I miejsce – Łukasz Nowicki, ? - Węgorzyno 20 pkt.
II miejsce – Paweł Przybysławski, Jakub Bzdruk - Płoty 18 pkt.
III miejsce – Arkadiusz Furman, Dominik Gryzinski - Białogard 16 pkt.
Przenoszenie partnera
I miejsce – Patryk Woźniak Białogard 20 pkt.
- Patryk Dublinowski
II miejsce – Gracjan Razik Nowogard 18 pkt.
- Marcin Jakubik
III miejsce – Franciszek Kozłowski Koszalin 16 pkt.
- Jacek Rutkowski
IV miejsce – Mateusz Szewczyk Myślibórz 14 pkt.
- mSzymon Majewski
V miejsce – Sebastian Walczak Ploty 12 pkt
- Piotr Ikawecki
Przebijanie piłki siatkowej – kobiety
I miejsce – Katarzyna Kecler Płoty 20 pkt.
- Elżbieta Bielska
II miejsce – Marta Jabłońska Łobez 18 pkt.
- Anna Bodys
III miejsce – Justyna Świeszyn Nowogard 16 pkt.
- Natalia Nejman
IV miejsce – Magda Wiśniewska Myślibórz 14 pkt.
- Paulina Turek
V miejsce – Mariola Grzelak Białogard 12 pkt.
- Dominika Ogrowska
VI miejsce – Daria Mieżowicz Koszalin 10 pkt.
- Alicja Koźluk
VII miejsce – Anna Gajdas Węgorzyno 8 pkt.
-Jowita Stępkowska
Przebijanie piłki siatkowej - mężczyźni
I miejsce – Szymon Kecler Płoty 20 pkt.
- Wiesław Gromek
II miejsce – Stanisław Wilk Węgorzyno 18 pkt.
- Łukasz Nowacki
III miejsce –Adam Milewski Nowogard 16 pkt.
-Filip Zieliński
IV miejsce – Marek Nyza Białogard 14 pkt.
- Adrian Zwiślak
V miejsce – Jacek Rutkowski Koszalin 12 pkt.
- Paweł Cieśla
VI miejsce – Rafał Oszczyna Myślibórz 10 pkt.
Bartosz Kwapiszewski
Przeciąganie liny
I miejsce - Karol Mazik, Paweł Mazik Białogard 30 pkt.
Piotr Kozicki, Zbigniew Furman, Jacek Rokita
II miejsce – Zbigniew Orpel, Krzysztof Borowski Nowogard 28 pkt.
Mariusz Litwin, Waldemar Paul, Marian Jeż
III miejsce – Przemysław Marczewski, Patryk Remiszewski Myślibórz 26 pkt.
Sergiej i Pawel Kuliccy, Rafał Oszczyna
VI miejsce Ploty 24 pkt.
V - VI miejsce Węgorzyno, Koszalin 22,5 pkt.
Sztafeta szwedzka
I miejsce – Dominika Czerkowska, Arkadiusz Furman Białogard 30 pkt.
Mariola Grzelak, Marek Nyndza
II miejsce – Katarzyna i Aleksandra Kecler, Płoty 28 pkt.
Łukasz Uldynowicz, Konrad Dziedzic
III miejsce – Aleksandra Piasecka, Martyna Krysiak Myślibórz 26 pkt.
Rafał Oszczyna, Konrad Gajdziński
IV miejsce – Daria Mieżaniec, Paweł Cieśla Koszalin 24 pkt.
Alicja Korniluk, Daria Stocha
V miejsce – Anna Gardyjas, Zbigniew Białek Węgorzyno 23 pkt.
Jowita Stępkowska, Damian Krzączkowski
Blok strażacki
I miejsce – Węgorzyno 30 pkt.
II miejsce - Nowogard 28 pkt.
III miejsce - Myślibórz 26 pkt.
IV miejsce - Łobez 24 pkt
V miejsce - Płoty 23 pkt.
VI miejsce - Białogard 22 pkt.
Gry
Piłka nożna
I miejsce Węgorzyno 30 pkt.
II miejsce Nowogard 28 pkt.
III miejsce Białogard 26 pkt.
IV miejsce Koszalin 24 pkt.
V miejsce Myślibórz 23 pkt.
VI miejsce Płoty 22 pkt.
VII miejsce Łobez 21 pkt.
Piłka koszykowa kobiet
I miejsce – Kinga Razik, Marta Dobrowolska,
Aleksandra Sobajtis, Monika Machnikowska Koszalin 30 pkt.
II miejsce – Marta Celińska, Marta jarosz, Roksana Wróbel Łobez 28 pkt.
III miejsce – Daria Czermińska, Anna lisowska, Kornelia Muzolf Białogard 26 pkt.
IV miejsce Nowogard 24 pkt.
V miejsce Myślibórz 23 pkt.
Piłka koszykowa mężczyzn
I miejsce – Krzysztof Trybuchowski, Krzysztof Znamirowski
Piotr Niedzwiedz Resko 30 pkt.
II miejsce – Sebastian Staniczek, Adrian Balcer
Karol Babiński Nowogard 28 pkt.
III miejsce – Marcin Wawer, Bartosz Ziętal
Jacek Stefanowicz, Adam bednarczyk Myślibórz 26 pkt.
IV miejsce Dziwnów 24 pkt.
V miejsce Węgorzyno 23 pkt.
VI miejsce Koszalin 22 pkt.
VII miejsce Białogard 21 pkt.
Klasyfikacja generalna Igrzysk
I miejsce Białogard 393 pkt.
II miejsce Myślibórz 364 pkt.
III miejsce Płoty 298 pkt.
IV miejsce Nowogard 280 pkt.
V miejsce Koszalin 266,5 pkt.
VI miejsce Węgorzyno 258,5 pkt.
VII miejsce Łobez 207 pkt.
VIII miejsce Dziwnów 33,5 pkt.
IX miejsce Resko 30 pkt.
Wielobój VIP – ów samorządowych
I miejsce - Monika Kulwińska Węgorzyno 20 pkt.
II miejsce – Krzysztof Kolibski Nowogard 18 pkt.
III miejsce – Witold Kloc Białogard 16 pkt.
IV miejsce – Piotr Ćwikła Łobez 14 pkt.
V miejsce - Marcin Kos Płoty 12 pkt.
VI miejsce – Ryszard Malinowski Myślibórz 10 pkt.
VII miejsce- Bożena Kończak Koszalin 8 pkt.
Zachodniopomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe składa podziękowania wszystkim zespołom biorącym udział w Igrzyskach oraz władzom gmin.
Składamy szczególne podziękowania gospodarzom i organizatorom za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie Igrzysk.
Ze sportowym pozdrowieniem
Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS