facebook Urząd Miejski w Nowogardzie Istagram Burmistrz Nowogardu burza Radio Nowogard BIP

informacje dla uchodźców z Ukrainy{nomultithumb}

Dzień kobiet na Świetlicy Promyk

Dzień kobiet na Świetlicy Promyk
W dniu 8 marca na Świetlicy ,,Promyk"☀️ odbył się Dzień Kobiet. Chłopcy przygotowali niespodziankę było odśpiewane - sto lat - sto lat 🥳 dla naszych Pań tych małych i dużych 💐 na koniec był słodki poczęstunek. Z okazji Dnia Kobiet Wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia dużo szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech radość i uśmiech towarzyszy Wam każdego dnia 😉.

Walentynki

Walentynki
W dniu 14 lutego w Dzień Świętego Walentego czyli w dzień zakochanych, dzieci ze Świetlicy ,, Promyk ☀️" własnoręcznie wykonywały kartki walentynkowe, które trafiły do poczty walentynkowej, a następnie do rąk odbiorcy. Był to dzień pełen uczuć, radości i miłości

Ferie ziomowe w świetlicy promyk

Ferie ziomowe w świetlicy promyk
Ferie ferie i po feriach.

Zakończyły się zorganizowane przez Burmistrza Nowogardu Roberta Czaplę fantastyczne ferie w Świetlicy Środowiskowej ,,Promyk'' . Dzieci skupione w Świetlicy Promyk dzięki Burmistrzowi miały możliwość skorzystania z szeregu atrakcji w czasie ferii zimowych. Harmonogram był bardzo napięty i atrakcyjny. Odbył się wyjazd do Parku Trampolin w Szczecinie, odwiedziliśmy również naszą Bibliotekę gdzie dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach z AS Harmony dźwiękoterapia. Było też bajkowo, dzieci skorzystały z seansów bajkowych w Nowogardzkim Domu Kultury, odwiedziła nas Pani z Sensorycznej Krainy, gdzie dzieci wykonywały samodzielnie kule do kąpieli, i gniotki - gumowe stworki... było wesoło. Ferie kulinarne - nasze dzieciaki mogły same wykonać swoją ulubioną pizze w pizzerii Okrąglak. Po kulinarnym dniu odwiedziliśmy nowo otwartą siłownię ,,El Toro" gdzie dzieci mogły poznać jak z niej korzystać, oraz zrobić sobie wspólnie zdjęcie z Wicemistrzem Świata w Kulturystyce Krzysztofem Skryplonkiem. Na zakończenie odbył się bal karnawałowy gdzie dzieci mogły się przebrać w swoje ulubione postacie z Animatorką dla dzieci Panią Weroniką Nowacką. Dzieci wraz rodzicami, i wychowawczyniami dziękują Panu Burmistrzowi Robertowi Czapli za zorganizowanie tegorocznych ferii zimowych które pomimo trudnych czasów pandemicznych dzieci mogły spędzić czas na wspólnej zabawie.

Monika Tandecka