Narodowe Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości
W piątek 10 listopada, w naszej świetlicy, obchodzono Narodowe Święto Niepodległości. Dzieci w bardzo profesjonalny sposób Zaśpiewały również kilka pieśni patriotycznych. Wykonały własnoręcznie kotyliony. Miejmy nadzieję, że takie dni jak ten, przyczynią się do tego, by podtrzymywać w młodych ludziach więź z ojczyzną, jej historią oraz tradycjami.

Zabawa Halloween
Zabawa Halloween
W dniu dzisiejszym na Świetlicy Promyk odbyła się zabawa z okazji Halloween było strasznie i mrocznie 👻👻.  Każdy z nas przebrał się za upiory. Były również zabawy przy muzyce i słodki poczęstunek. 🎃🎃🎃

Dzień chłopaka
Dzień chłopaka
W dniu dzisiejszym dziewczynki wykonały występ wokalny dla chłopców. Przygotowały własnoręcznie zrobione laurki, oraz słodki poczęstunek dla chłopaków z okazji ich święta. Jeszcze raz wszystkiego dobrego w dniu Waszego święta.

Sprzątanie łączy ludzi
Sprzątanie łączy ludzi
W dniu dzisiejszym odbyła się trzydziesta edycja sprzątania świata pod hasłem "Sprzątanie łączy ludzi". Oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Wspólnie z uśmiechami na twarzy ruszyliśmy sprzątać teren w koło naszej placówki. Po zakończeniu sprzątania był czas na zabawę na placu zabaw.

Świetlica Promyk